ana sayfa > Canlı Sohbet, CanliAlem, Görüntülü Sohbet, Kameralı Chat > KİRMİZİYOL.COM KIRMIZI YOL JİGOLO ARKADAŞLIK SİTESİ

KİRMİZİYOL.COM KIRMIZI YOL JİGOLO ARKADAŞLIK SİTESİ

Pazartesi, 25 Nis 2011 yorum ekle yorumlara git

KirmiziYol.Com Jigolo Sitesi’ne Hoş Geldiniz Değerli Misafirler Öncelikle Merhaba. kırmızı yol jigolo sitesi ile Bir Bağlantımız Yoktur Ve Sitemiz Jigolo Sitesi Değildir. Sitemize Avrupadan Türkiyeden Binlerce Kullanıcısı vardır. günlük 20 bin kişinin ziyaret ettiği sitemize sizlerde katılabilirsiniz Sitemiz Jigolo Sitesi Değildir. Lakin Jigolo Arkadaşlarımızı Misafir Etmek Ve Ağırlamak isteriz tabikide. Sohbet odalarımızda sohbet ettirmek ağırlamak tabiki işimiz.
kırmızı yol jigolo servisi Olgun Bayanlarla Tanışabilirsiniz iletişim Adreslerinizi Paylaşabilir iletişim Kurabilirsiniz. Arkadaşlık Ve dost Hayatı Yaşamak için olan Bu yazımızda sizlere geniş anlatımlı anlatmak istiyorum. arkadaşlar Sizler Sohbet Etmek mi istiyor Görüntülü Konuşarak Tanışıp Birlikte Olmakmı istiyorsunuz Yoksa Sadece Normal Yorum Kısmından iletişim kurmakmı istiyorsunuz ? orası size kalmış olan birşey. Kırmızıyol Jigololuk Başvuruları yapılıp arkadaşlıklar kurulup olgun zengin bayanlarla birlikte oluyorsunuz. kırmızı yol jigolo sitesi Arkadaşlar Yorum Kısmından Uslubunuzu Bozmadan seviyeli Ve Ahlaklı Bir Şekilde Kendinizi tanıtabilir telefon numarası msn adresi vs. bilgilerinizi paylaşabilir bayan arkadaş bulabilir olgun jigolo arayan bayanları bulabilirsiniz. kırmızı yol üye girişi Gerek Duymadan üyeliksiz ve ücretsiz hemen sohbet odalarına bağlanabilir cam açabilir görüntülü sohbet edebilirsiniz. Ama Sitemizde kırmızı yol üye ol üye Olduktan sonra Nick Name Yani Rumuzunuzu Kimsenin Kullanmasını istemiyorsanız üye olmanız gerekir. kırmızı yol Üye Olmak istemiyorum Misafir girişinden bağlanmak istiyorum diyorsanız tabikide sorunsuz bağlanabilirsiniz. kırmızı yol arkadaşlık sitesi Değerli Misafirler Camda Kamerada Canlı Canlı Görüntülü Sesli Sohbet Mikrofonda Sesli Konuşarak Sohbet Edip Partnerinizi Bulmak İstiyorsanız. Yapmanız Gerekenler Üst Kısımda Sohbet Giriş Resmi Bulunmaktadir. Sesli Ve Görüntülü Sohbet Giriş Resmine Tıklayınız. Tıkladıktan Sonra Karşınıza Gelecek Olan Kırmızıyol Yeni Sayfa aÇılacaktır Yeni Sayfada +18 Xsesli Panel Resmine tıklayınız.
Tıkladıktan Sonra Kırmızı yol girişi Açılacaktır. Açıldıktan sonra Dilerseniz Kırmızı Yol uyelik butonuna tıklayarak üye girişinden giriş yapınız isterseniz üye olmadan misafir girişinden giriş yapınız. giriş yapmanız için Nick Name: kısmının yanındaki kutucuğa isim yani sohbet odalarındaki lakabı yazıp giriş yap butonuna tıklayınız. tıkladıktan sonra bağlanacaktır. bağlandıktan sonra eğer sohbet odaları beyaz gözüküyor chat kısmı açılmıyorsa aktivex denetimini 1 defaya mahsus yüklemeniz gerekmektedir Kirmiziyol nasıl girerim giremiyorum diyen arkadaşlar. Beyaz Kısımdaki yere mous okunuzla bir kere tıklayınız mous ucunda aktivex denetimini yükleyin çıkacaktır küçük kutucukta. o kutudan yükleyerek ilerleyiniz. veya sayfanın üst kısmında sarı şeriten yükleyiniz. Oda Olmadı Aşağıda size indirme Linki vereceğiz Ordan indiriniz. Kırmızı Yol Sayfa Giriş Aktivex Denetimi indir linkine tıklayarak bilgisayarınıza indirip manuel kurulumunu gerçekleştiriniz. kurulumunu 1 defaya mahsus yaptıktan sonra sohbet odalarına sorunsuz bağlanabilirsiniz. Bu Aktivex Denetimi Yazılı Chatlerde Java Script Olarak adlandırılmaktadır. indirmek için aşağıdaki indir Yazısına Tıklayarak indiriniz.

1.538 views

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok